Kuchnie

szafy na wymiar zielona góra kuchnie na wymiar zielona góraJak zamówić u nas meble kuchenne?

Zielona Góra i okolice – zaprojektujemy i wykonamy meble (montaż na miejscu w cenie zamówienia). Jeśli zlecenie będzie pochodzić z dalszej części kraju, montaż i transport wyceniamy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu z nami: tel.: 607 655 336, a następnie do wizyty w Zielonej Górze w profesjonalnym Studiu projektowym Versign. Tam zgodnie z Państwa wymogami będzie wykonany projekt oraz wizualizacja mebli. Udostępniamy też próbniki kolorów i materiałów, abyście mogli Państwo dokonać wyboru według własnego gustu.
Po akceptacji projektu wykonanie mebli na wymiar trwa do 4 tygodni.
Po tym czasie przywozimy meble kuchenne do Państwa i montujemy. Na wykonane przez nas meble udzielamy standardowej rocznej gwarancji.

Jakie meble kuchenne proponujemy naszym klientom?

Dbamy o to, by wykonane przez nas kuchnie były ergonomicznie zaprojektowane i funkcjonalne. Dobrze zaplanowana kuchnia to taka, po której łatwo się przemieszczać i w której ma się wszystko pod ręką. Dlatego proponowane przez nas układy mebli są dostosowane do poszczególnych etapów gotowania.
Zlew od kuchenki oddzielamy przestrzenią blatu roboczego, a lodówkę i zmywarkę stawiamy blisko siebie. Maksymalnie wykorzystujemy przestrzeń, używając nowoczesnych i praktycznych układów szuflad i szafek narożnikowych (z obrotowymi systemami koszy, półek lub z tzw. szafkami „łamanymi”). Ułatwiają one dostęp do wszelkich naczyń i sprzętów kuchennych. Proponujemy także szafki typu cargo – zasłonięte frontem meblowym pionowe półki w formie kosza umieszczonego na prowadnicach, dzięki którym łatwo sięgnąć po każdą nawet najdrobniejszą rzecz.

Wykonujemy szafki kuchenne z tradycyjnymi bocznymi zawiasami lub z systemami podnośników frontów górnych – zapewniającymi bezpośredni dostęp do wnętrza szafki.

Jeśli mają Państwo własne pomysły na urządzenie swojej kuchni, zrealizować je może tylko doświadczony stolarz. Zielona Góra i okolice są miejscem Państwa zamieszkania? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu w celu wyceny i przygotowania projektu Państwa wymarzonej kuchni, tel.: 607 655 336.

Zachęcamy również do obejrzenia zdjęć wykonanych przez nas mebli kuchennych.