Szafy

meble kuchenne zielona góra meble na wymiar zielona góraNic nie jest tak potrzebne w domu jak pojemna i dobrze zaprojektowana szafa!

Szafy wnękowe to idealne miejsce na przechowanie mnóstwa ubrań i innych przedmiotów, które zagracają nasze mieszkania. Pojemna szafa to taka, w której zmieścimy wszystko, od bielizny, przez swetry i płaszcze po buty, walizki, a nawet np. deski do prasowania. W ten sposób nasze wnętrza będą estetyczne i uporządkowane, a każda rzecz będzie miała swoje miejsce. Jednak aby ten warunek został spełniony, konieczne są nie szafy standardowe, masowo produkowane, lecz idealnie dopasowane do Państwa potrzeb szafy na wymiar. Zielona Góra i okoliczny region to miejsca, w których taką szafę możemy dla Państwa zaprojektować, wykonać i zmontować.

Idealnie wykorzystujemy przestrzeń, projektujemy szafy dopasowane do zaułków przedpokojów, pokojów dziennych i sypialni, szafy wolnostojące, szafy wnękowe, szafy narożne, a także osobne garderoby.

W naszych szafach na wymiar proponujemy:

  • szeroki wybór frontów meblowych, ich typów, kolorów, rodzaju połysku, luster oraz pozostałych elementów dekoracyjno-meblarskich,
  • najlepszej jakości osprzęt renomowanych producentów: zawiasy, prowadnice itd.,
  • nowoczesne systemy organizacji przestrzeni wewnątrz szaf ułatwiających uporządkowane przechowywanie i dostęp do jej zawartości: półki wysuwane, szuflady i wysuwane kosze, pojemniki z przegródkami, wieszaki itp.,
  • dostosowane do wymagań klienta indywidualne, niestandardowe rozwiązania meblarskie.

Zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego stolarza. Zielona Góra i okolice – Zakład Meblarski – Ireneusz Szeszuła, tel.: 607 655 336.

Zobacz realizacje szaf i innych mebli na wymiar.